Зеленая Карта в Беларусь
В Беларусь на автомобиле.
Пожалуй, одним из комфортных способов путешествия в Беларусь – поездка на автомобиле, многие украинцы отдают предпочтение этому виду транспорта, планируя частные и деловые визиты в Беларусь. Однако, собираюсь в поездку необходимо принять во внимание, - наличие полиса Зеленая Карта (иногда называют Грин Кард) является обязательным при пересечении границы на автомобиле. Покупка полиса заранее сохранит время и деньги.
Стоимость Зеленой Карты в Беларусь ?
Цены весьма разнообразны, от 64 грн за пятнадцатидневный полис на мотоцикл, до 6273 грн за годовую страховку на пассажирский автобус. Легко узнать цену Зеленой карты на Ваш автомобиль тут - онлайн калькулятор.
Важно: Если помимо Белоруссии, Ваш маршрут включает страны Прибалтики или Европы, выгодно приобрести полис действующий во всех странах участниках международного страхования «Зеленая Карта».
Какой лимит ответственности ?
-
жизнь и здоровье: 10 000 евро
-
имущество: 10 000 евро
-
Для чого потрібна АВТОЦИВІЛКА і скільки коштує поліс ?Поліс передбачає фінансову компенсацію третім особам за завданий їх здоровью, життю чи майну збиток внаслідок ДТП. Ціна поліса залежить від таких факторів: Місця прописки власника Типу транспортного засобу Чи використовується ТЗ в таксі страхової історії Дізнатися вартість можна за допомогою онлайн калькулятора: Версія для ПК Версія для мобільного
-
Який ліміт відповідальності по Автоцивілці в УкраїніШкоду завдану життю та здоров'ю 200 000 грн Шкоду завдвну майну 100 000 грн Важливо: при оформленні європротоколу ліміт відповідальності за шкоду завдану майну 50 000 грн.
-
Чи можна збільшити страхову суму ?Так, крім полісу Автоцивілки, необхідно оформити ДЦВ (добровільне страхування цивільної відповідальності) . Для цього скористайтесь нашим Калькулятором Автоцивілки Важливо: ДЦВ оформлюється на строк не більше ніж діючий поліс Автоцивілки. Вартість полісу ДЦВ залежить від Компанії та типу транспортного засобу, приблизно 150 - 300 грн. за кожні додаткові 100 000 грн відповідальності.
-
Нові правила АВТОЦИВІЛКИ в Україні з 21.09.2019, що змінилось ?"21.09.2019 відбулися наймасштабніші зміни АВТОЦИВІЛКИ за останні роки, список основних змін (коротко): Тариф розраховується на підставі місця прописки власника транспортного засобу, а не по МРЕВ (ТСЦ) його оформлення. Змінено розмір максимальної франшизи Ліміт відповідальності підвищено на 30% (збиток - 130 000 грн, життя, здоров'я - 260 000 грн) Скасовано знижка на парк (одночасне страхування від 5 автомобілів) Знижка за беззбитковий рік страхування зменшена в п'ять разів, тепер становить 1% Поліси для електромобілів будуть коштувати дешевше Для автомобілів з іноземною реєстрацією (евробляха) поліс буде коштувати дорожче Відео про всі зміни ОСАГО дивіться тут
-
Для чого потрібна АВТОЦИВІЛКА ?Поліс передбачає фінансову компенсацію третім особам за завданий їх здоровью, життю чи майну збиток внаслідок ДТП.
-
У яких випадках можна не викликати Поліцію та оформити Европротокол ?При виконанні наступних умов: 1. Учасники події погоджуються з усіма суттєвими обставинами ДТП. 2. У результаті аварії відсутні постраждалі чи загиблі. 3. Всі учасники ДТП мають діючий поліс Автоцивілки. 4. Не більше двох учасників (два транспортні засоби). 5. У водіїв учасників ДТП відсутні ознаки алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння. Важливо: Ліміт відповідальності страхової компанії при оформленні європротоколу 50 000 грн.
-
Де краще придбати автоцивілку ?У сучасному світі АВТОЦИВІЛКУ можна купити практично в будь-якому місці, починаючи від заправок та мийок, закінчуючи спеціальними сервісами. Де б Ви не купували АВТОЦИВІЛКУ, ми рекомендуємо дотримуватися таких правил: Перевіряйте автентичність поліса онлайн на сайті МТСБУ Не перераховуйте гроші за поліс на карту третіх осіб Перед покупкою дізнайтеся більше про страхову компанію, наші рекомендації щодо цього дивіться у відео
-
Як визначити місце реєстрації транспортного засобу?Место регистрации транспортного средства это город МРЭО в котором оно зарегистрировано. Как правило это указано нижней части технического паспорта. Місце реєстрації транспортного засобу це місто МРЕВ (ТРЦ) в якому воно зареєстровано. У більшості випадків вказано у правій нижній частині технічного паспорту.
-
Який ліміт відповідальності по Автоцивілці в Україні ?Шкоду завдану життю та здоров'ю 260 000 грн Шкоду завдвну майну 130 000 грн Важливо: при оформленні європротоколу ліміт відповідальності за шкоду завдану майну 50 000 грн.
-
Який розмір франшизи ?Франшиза 0 грн
-
Хто має право оформляти Автоцивілку (виступати страхувальником) ?Власник транспортного засобу чи особа, що має право керувати транспортним засобом.
-
Яка ціна полісу ?40 грн / день * - "Активна Зима" 56 грн / день * - "Активна Зима Профі" * - Ціна без врахування знижки від Polisonline Розрахувати ціну можна самостійно в калькуляторі вище або по телефону +380959040350 (телефон / viber / telegram)
-
Що таке франшиза ?Франшиза - це частина шкоди яку не виплачує страхова компанія (як наслідок оплачує винуватець ДТП) Розмір франшизи: 1. За шкоду нанесену майну від 0 грн до 2000 грн (найчастіше: 2000 грн, 1000 грн, 510 грн, 500 грн, 0 грн) Чим меньша франшиза тим дороще поліс Автоцивілки. 2. За шкоду нанесену життю та здоров'ю франшиза не застосовується (дорівнює 0 грн).
-
Як визначити місце прописки власника транспортного засобу?Починаючи з 21.09.2019, тариф по АВТОЦИВІЛЦІ розраховується згідно прописки власника транспортного засобу зазначеного в тех. паспорті. Якщо фактично прописка власника змінилася, тариф все одно розраховується згідно прописки зазначеної в тех. паспорті.
-
Які документи потрібні для оформлення Автоцивілки ?Для фізичних осіб: 1. Паспорт або закороднний паспорт або ID Картка 2. Ідентифікаційний код 3. Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (технічний паспорт) 4. Документ, що дає право на пільговий тариф (за наявності) 5. Протокол первірки ТЗ чи талон ДТО (тільки для ТЗ які підлягають обов'язковому технічному контролю). Для юридичних осіб: 1. Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (технічний паспорт) 2. Свідоцтво про державну реєстрацію (справка ЄДРПОУ) 3. Протокол первірки ТЗ чи талон ДТО (тільки для ТЗ які підлягають обов'язковому технічному контролю).
-
Які типи страхування Автоцивілки існують ?Зараз діє лише I тип полісу Автоцивілки. Один транспортний засіб та будь - який водій який ним керує на законних підставах.
-
Які документи необхідні для оформлення полісу1. Паспорт/закордонний паспорт/id card 2. ІПН
-
Поліс "паперовий" че електронний ?"Поліс у електронному вигляді. Поліс надійде на email Клієнта
-
Який штраф у разі відсутності полісу Автоцивілки в Україні ?У разі відсутності поліса Автоцивілки штраф у розмірі від 425 грн до 850 грн.
-
Чи є пільга при оформленні Автоцивілки ?Право на пільгу, у розмірі 50% від страхового платежу надаються: 1. Пенсіонерам 2. Учасникам бойових дій 3. Особам що мають інвалідність II групи 4. Особи, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи I, II категорії Важливо: Для отримання пільгового тарифу страхувальник повинен бути: 1. Власником транспортного засобу та громадянином України. 2. Об'єм двигуна транспортного засобу не більше 2500 куб. см.
-
Яким чином можна оплатити поліс ?1. По рахунку в будь-якому з банків України або за допомогою інтернет банку (Приват24 і т.п.) 2. Оплата картою (після підтвердження замовлення на вказаний e-mail буде відправлено посилання для оплати)
-
Кого звільнено від обов'язку купувати Автоцивілку ?1. Інваліди війни 2. Учасники бойових дій 3. Особи з інвалідністю I категорії, що особисто керують транспортним засобом, а також особи що керують транспортним засобом у присутності особи що має інвалідність I категорії. Важливо: У такому випадку, збитки постраждалим компенсує МТСБУ
-
На який термін можна оформити Автоцивілку ?Поліс оформляється на 1 рік. За винятком: 1. Транспортних засобів, що мають тимчасову реєстрацію 2. Транспортних засобів, що зареєстровані в інших державах (крім України) 3. Транспортних засобів, що мають проходити ОТК (обов'язковий технічний контроль). Для вищезазначених транспортних засобів строк дії поліса Автоцивілки складає від 15 днів до 1 року.
-
Що таке пряме врегулювання ?Це особливий порядок врегулювання збитків по Автоцивільці. Постраждалий в ДТП може звернутись за відшкодуванням збитків у страхову компанію винуватця ДТП, або в страхову компанію, де в нього оформлено поліс Автоцивілки (свою страхову компанію). Важливо: система прямого врегулювання збитків працює якщо: - в ДТП два учасники - в ДТП лише один винуватець - шкода заподіяна лише транспортному засобу (відсутні постраждалі по життю та здоров'ю) - обидва учасники ДТП застраховані по Автоцивільці в одній з компаній що є учасниками угоди про пряме врегулювання. Учасники угоди про пряме врегулювання: «Універсальна», «ВУСО», «Країна», «БРОКБІЗНЕС», «УНІКА», «Європейский страховий альянс», «Аркс», «КРЕДО», «АСКО-Донбас Північний», «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ», «Міжнародна СК», «ПЗУ Україна», «ПРОСТО-страхування», «ІНГО Україна», «Колоннейд Україна». Переваги: Можливість отримати страхове відшкодування в надійній страховій компанії, яку обрали Ви, а не в якій застрахований винуватець ДТП. Недоліки: В систему прямого врегулювання входять 15 страховиків, всього мають право продавати Автоцивілку 48 страхові компанії.
-
Чи є можливість скористатись прямим врегулюванням незалежно від того в якій страховій компанії застрахований винуватець ДТП ?Так, для цього скористайтесь послугою "Розширене пряме врегулювання". Ціна від 200 до 700 грн на рік
-
Что такое прямое урегулирование ?Это особый порядок урегулирования убытков по ОСАГО. Потерпевший в ДТП за возмещением может обратиться в страховую компанию виновника ДТП или в страховую компанию где оформил свой полис ОСАГО. Важно: система прямого урегулирования убытков работает если: - в ДТП два учасника - в ДТП виноват только один участник (нет обоюдной вины) - ущерб нанесен только транспортному средству (нет пострадавших по жизни и здоровью) - оба учасник ДТП застрахованы в входящих в систему прямого урегулирования страховых компаниях. Входят в систему прямого урегулирования: «Универсальная», «ОРАНТА», «ВУСО», «Краина», «БРОКБИЗНЕС», «УНИКА», «Европейский страховой альянс», «АХА Страхование», «КРЕДО», «АСКО-Донбасс Северный», «АРСЕНАЛ СТРАХОВАНИЕ», «Международная СК», «ПЗУ Украина», «УАСК АСКА», «ПРОСТО-страхование», «ИНГО Украина», «ПРОВИДНА», «Колоннейд Украина». Приемущества: Возможность получить выплату в надежной страховой компании которую выбрали Вы, а не в которой застраховался виновник ДТП. Недостатки: В систему прямого урегулирования входит 18 страховых компаний. Всего имеют право продавать автогражданку 53 страховщика.
-
Есть ли возможность воспользоваться прямым урегулированием независимо от того в какой страховой компании застрахован виновник ДТП ?Да, для этого воспользуйтесь программой «Расширенное прямое урегулирование».
Образец полиса "Зеленая Карта" (Грин Кард)
Polisonline – официальный представитель ведущих страховых компаний, продаваемые нами полисы гарантировано введены в базу МТСБУ и соответствуют всем требованиям.
Доставка:
Оплата:
Консультация специалиста в мессенджерах и по телефону:
+38 (095) 904 03 50
+38 (073) 904 03 50
+38 (098) 904 03 50